≡ Menu

Kurs Pedagogiczny

Opinie

 

1.  „Jeżeli chodzi o moją opinię jako osoby nadzorującej i organizującej ze strony Carrefour Polska to jest ona jak najbardziej pozytywna.
Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie.
Zarówno ja jak i pracownik uczestniczący w kursie otrzymaliśmy wszystkie niezbędne informacje i materiały dotyczące kursu.
Myślę, że najlepszym podsumowaniem jest fakt, że poleciłem kurs pedagogiczny organizowany przez Pana firmę innym osobom zainteresowanym w naszej firmie.”

Kamil Adamczyk, Carrefour Polska Sp. z o.o.

2. „Kurs przeprowadzony perfekcyjnie. Rzetelne podejście pracowników i nauczycieli do przekazywania wiedzy. Praca jest niesaomowicie udogodniona do potrzeb biorców kursu. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie! Bardzo, bardzo, bardzo polecam szkołę Pana Waldemara Ałdasia! Serdecznie polecam!”

Mieczysław Klank

3. „Kurs oceniam na szóstkę. Wykłady przeprowadzone w sposób zrozumiały, a w razie pytań wykładowcy mili i wyrozumiali.”

Małgorzata Salwińska

4. „Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwem w ramach uczestnictwa w kursie pedagogicznym dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Polecam ten kurs każdemu kto ceni sobie wygodę i możliwość decyzji kiedy i o jakiej porze będzie przerabiał materiały Cały proces zaliczeń i egzaminu przebiegł bez stresu i niepotrzebnych komplikacji. Serdecznie polecam.”

Jan Komperda

5. „Polecam kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu zorganizowany przez Centrum Kształcenia AGAT Waldemar Ałdaś. Kurs został zorganizowany i poprowadzony fachowo. Wyczerpujące materiały dydaktyczne, w tym audio, umożliwiają przygotowanie do egzaminów końcowych.”

MMG ROOF Sp. z o.o. Katowice, PL